Najnowsze wiadomości z kraju

6-latka zmarła po długiej reanimacji. Śledczy badają tajemnicze okoliczności śmierci

Śledczy będą ustalać przyczynę śmierci 6-latki z Piechanina. Dziewczynka była reanimowana ponad godzinę, ale jej życia nie udało się uratować. Wcześniej zaczęła wymiotować krwią i zasłabła.

6-latka z Piechanina (woj. wielkopolskie) zmarła w sobotę po południu. Lokalne media informują, że dziecko zaczęło wymiotować krwią, a następnie zasłabło.

Na ratunek dziewczynce ruszyło kilka zastępów straży pożarnej, karetka, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Portal kosciannasygnale.pl informuje, że starania ratowników nie przyniosły efektu i po długiej reanimacji 6-latka zmarła.

Niestety pomimo ponad godzinnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się przywrócić funkcji życiowych dziewczynki. Lekarz stwierdził zgon dziecka – pisze portal.

Nie wiadomo co było przyczyną śmierci dziecka. Okoliczności tragedii wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Zaplanowano także sekcję zwłok dziewczynki.

Źródło: stefczyk.info/na podst.kosciannasygnele.pl Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij