Najnowsze wiadomości z kraju

 44-latek ukrywał się przez dziewięć lat przed policją. Wpadł, bo poszedł do fryzjera

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu zatrzymali mieszkańca Sokołowa Podlaskiego, który od dziewięciu lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wpadł w ręce mundurowych w czasie wizyty u fryzjera. 44-latek to były bokser, a ostatnio prowadził dyskoteki w Warszawie.

Mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego był poszukiwany od 2014 r., m.in. dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Okręgowy w Siedlcach i Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Za udział w bójce oraz oszustwo mężczyzna miał do odbycia karę 3,5 roku więzienia.”44-latek ukrywał się, zmienił wygląd, zapuścił brodę. Zaczął też prowadzić dyskoteki na terenie Warszawy.

Podejrzewano, że mógł ukrywać się m.in. na Mazowszu, dlatego jego sprawa trafiła do Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu” – poinformował we wtorek Rafał Jeżak z zespołu prasowego mazowieckiej policji.

“Poszukiwacze” z Radomia wytropili 44-latka w okolicach Starej Iwicznej w pow. piaseczyńskim. “Gdy 44-latek siedział rozkojarzony na fotelu u fryzjera, na jego rękach zatrzasnęły się policyjne kajdanki. Mężczyzna nie krył zaskoczenia.

Był pewny, że akurat w salonie fryzjerskim nic mu nie grozi” – przekazał Jeżak. W samochodzie mężczyzny policjanci znaleźli wiele telefonów, z których na co dzień korzystał. 44-latek trafił do zakładu karnego.

Źródło: (PAP) Autor: Ilona Pecka
Fot. Pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij