Najnowsze wiadomości ze świata

 35-letni Polak zmarł w efekcie bójki przed barem koło Manchesteru

35-letni Polak Piotr L. zmarł w sobotę wskutek ciężkich obrażeń doznanych w bójce przed jednym z barów w Bury koło Manchesteru – poinformowała w poniedziałek wieczorem policja aglomeracji Manchesteru. O jego zabójstwo oskarżony został 19-latek, który we wtorek stanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Z nieustalonych jeszcze powodów przed barem wywiązała się bójka, w trakcie której Piotr L. po otrzymaniu silnego ciosu upadł na ziemię. Był reanimowany na miejscu, a następnie został przewieziony do szpitala, ale tam zmarł. W przekazanym przez policję oświadczeniu jego rodzina napisała m.in., że “Piotr był lubiany przez wszystkich, których spotkał, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Polsce. Był dżentelmenem, zawsze chętnym do pomocy każdemu, kto jej potrzebował”.

Wskazała też, że wraz ze swoją partnerką miał młodego syna.

Zatrzymany w związku z tym 19-latek został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci i zakłócanie porządku publicznego. We wtorek ma stanąć przed sądem magistrackim w Manchesterze, ale będzie to wstępne posiedzenie sprowadzające się do potwierdzenia jego tożsamości i wyznaczenia dalszych terminów rozpraw.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij