Najnowsze wiadomości z kraju

21-latek ukrył się przed policją w… lodówce

21-letni mieszkaniec Sejn poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary więzienia za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego ukrył się przed funkcjonariuszami policji w lodówce. Wcześniej opróżnił ją z zawartości.

Policja poinformowała, że 21-letni mieszkaniec Sejn ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Suwałkach do odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.Funkcjonariusze zajmujący się poszukiwaniem takich osób ustalili, że mężczyzna przebywa u swojej matki. Gdy weszli do mieszkania mężczyzny nie było widać, a będąca z nim kobieta twierdziła, że jest sama.

Policjanci nie dali wiary w zapewnienia kobiety i zaczęli sprawdzać mieszkanie. Ku swojemu zdziwieniu mężczyznę znaleźli w stojącej w kuchni lodówce. Jak ustalili, mężczyzna zanim się schował, powyjmował z niej jedzenie i wszystkie półki. Ukrył je skrupulatnie po całym domu, by nic nie wzbudziło uwagi funkcjonariuszy. Prosto z lodówki trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: PAP Autor: Jacek Buraczewski
Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij