Świat

Transpłciowa gwiazda TikToka przyznała się do pedofilii

Transpłciowy influencer przyznał się przed sądem do stawianych mu zarzutów pedofilskich. Jego ofiary twierdzą, że „zmienił płeć” aby uniknąć odpowiedzialności.

44-letni Rachel Queen Burton z Australii podawał się na tiktoku za „dumną transpłciową kobietę, która żyje najlepszym życiem bez żadnych żalów”. Jego konto śledziły 34 tys. osób.
W 2022 roku Burton został aresztowany przez policję. Został oskarżony o molestowanie dwójki dzieci i prześladowanie ich i ich rodzin. Miało to mieć miejsce w 2019 roku, zanim „zmienił płeć” i został gwiazdą TikToka.

Matka ofiar, chłopca i dziewczynki, powiedziała sądowi, że przeprowadzili się, gdy tylko dowiedziała się, że padły ofiarą molestowania. Burton zaczął jednak ich śledzić. W końcu zamieszkała w policyjnej kryjówce, ale Burton ich znalazł i zaczął zaglądać do środka przez okno, co zmusiło ich do kolejnej przeprowadzki. Zauważyła też, że gdy oni tułali się od mieszkania do mieszkania, pedofil cieszył się popularnością w sieci i nie wykazał żadnej skruchy za to, co zrobił.

Jej córka powiedziała sędziemu, że bała się, że Burton ich znajdzie, i nadal się tego boi. Jej brat wyznał, że ma problemy ze spaniem w nocy, ciągle śnią mu się koszmary. Ich starszy brat, który nie był przez niego molestowany, wyznał, że i tak przeżycia rodzeństwa mocno go dotknęły.
Pedofil połączył się z sądem z męskiego więzienia. Płakał, gdy jego ofiary składały zeznania. Następnie przyznał się do stawianych mu zarzutów produkcji i posiadania materiałów z wykorzystaniem dzieci, skrajnej nieprzyzwoitości i nieprzyzwoitej napaści.
Sędzia zdecydował, że Burton pozostanie w areszcie tymczasowym do czasu ogłoszenia wysokości kary. Posiedzenie w tej sprawie zaplanowano na kwiecień.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Daily Mail Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij