Rozrywka

Gwiazda śniadaniówki padła ofiarą oszustów. Teraz ostrzega fanów

Internetowi oszuści wykorzystali wizerunek Izabelli Krzan. Gwiazda telewizji śniadaniowej ostrzegła internautów przed artykułem, w którym rzekomo opowiada o sposobach na łatwy zarobek.

Internet jest pełen zagrożeń, a oszuści często używają wizerunków znanych osób, aby uwiarygodnić swój podstęp. Tak było też w przypadku Izabelli Krzan, której wizerunek wykorzystano, by – jak sama przekazała – wyciągnąć pieniądze.

Prezenterka programu „Pytanie na śniadanie” ostrzegła swoich fanów na Instagramie przed oszustami. Na jednej ze swoich relacji gwiazda opublikowała zdjęcie artykułu, w którym miała zdradzić sposób na łatwy i szybki sposób na zarabianie pieniędzy.

Drodzy! To jest scam (oszustwo – red.). Proszę, nie wchodźcie w te artykułu. Nie promuję żadnych sposobów zarobkowych, a ktoś najzwyczajniej wykorzystuje mój wizerunek do wyciągnięcia pieniędzy – napisała Krzan.

O Izabelli Krzan zrobiło się głośno w 2016 roku, gdy wygrała konkurs Miss Polonia. Później związała się z telewizją i do dziś widzowie mogą oglądać ją w takich programach jak „Pytanie na śniadanie” czy „Koło fortuny”.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Instagram Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij