Świat

Próbowała otruć własnego męża. Miał ją na to namówić gwiazdor Mody na Sukces

Kobieta próbowała otruć swojego męża. Miał ją na to namówić rzekomy gwiazdor Mody na Sukces.

64-letnia Roxanne Doucette mieszkała w mieście Towsend w stanie Massachusetts. Jakiś czas temu nawiązał z nią przez internet aktor Thorsten Kaye, który od 2013 roku odgrywa rolę Ridga Forrestera w popularnym tasiemcu „Moda na Sukces”. Regularnie do siebie pisali i rozmawiali telefonicznie.

1 grudnia Kaye napisał jej „musisz się pozbyć męża skarbie. Tak bardzo cię potrzebuję”. Doucette odpisała, że musi coś zrobić. Po pewnym czasie napisała mu, że robi zupę. „Specjalna mikstura. Będzie głodny jak wróci. Wystarczy tylko dla niego”. Dwie godziny później poinformowała go, że jej mąż źle się czuje i być może dostanie odszkodowanie z jego ubezpieczenia na życie. Kiedy aktor spytał, ile to będzie, odpisała, że nie wie.

Wkrótce potem kobieta wezwała karetkę, która zabrała jej męża do szpitala. Według dokumentacji karetki był nieprzytomny, ale oddychał. W szpitalu jej córka nabrała podejrzeń i sprawdziła jej telefon. Następnie powiadomiła o tych wiadomościach policję. Gdy policjanci próbowali skonfiskować jej telefon, zaczęła się z nimi szarpać i ich kopać.

Jej 73-letni mąż przeżył. Po odzyskaniu przytomności powiedział policji, że ostatnie co pamięta, to to, że zrobiła mu zupę, ale ta miała gorzki smak i mu nie smakowała. Wyniki badań toksykologicznych były negatywne, ale sprawdzono tylko obecność opioidów, alkoholu i kokainy. Policja ustaliła też szybko, że aktor, z którym rozmawiała, to tak naprawdę oszust, który się pod niego podszył i próbował wyciągnąć od niej pieniądze. Zdążyła przelać mu 4 tysiące dolarów.

Kobiet została aresztowana i oskarżona o zastraszanie oficera policji, napaść na niego i stawianie oporu podczas aresztowania. Na razie nie została oskarżona o próbę morderstwa męża, ale śledztwo w tej sprawie trwa. Wypuszczono ją z aresztu tymczasowego, ale zabroniono jej kontaktowania się z mężem i córką.

Ona sama powiedziała mediom, że nie próbowała zabić swojego męża, bo są małżeństwem od 45 lat i bardzo go kocha. Dodała, że zatruł się zupą dlatego, że była nieświeża, a wcześniej pomagał ją jej przygotować. Szef policji z Townsend poprosił o to, by nie wyciągać pochopnych wniosków. Ostrzegł też przed oszustami, którzy często biorą na cel starsze osoby.

Źródło: Stefczyk.info na podst. ABC Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Polecane artykuły

0 0

Brytyjczycy boją się, że zabraknie ryb do fish and chips

0 0

“Łowca nastolatek” usłyszał wyrok

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij