Rozrywka

Światowej sławy wokalista zawiesza karierę. Wykryto u niego guza mózgu

Michael Bolton zawiesił tymczasowo swoją karierę. Decyzja światowej sławy wokalisty ma związek ze zdiagnozowaniem u niego guza mózgu.

O problemach zdrowotnych gwiazdor poinformował w mediach społecznościowych. Michael Bolton przekazał, że pod koniec 2023 roku lekarze zdiagnozowali u niego guza mózgu. Wokalista natychmiast przeszedł operację.

Krótko przed świętami dowiedziałem się, że mam guza mózgu, który wymagał natychmiastowej operacji. Dzięki wspaniałemu sztabowi medycznemu, operacja zakończyła się sukcesem – napisał na Instagramie piosenkarz. Dodał, że obecnie przechodzi rekonwalescencję w otoczeniu rodziny.

Choroba spowodowała zawieszenie kariery przez artystę. To wiąże się ze wstrzymaniem nowej trasy koncertowej, która miała ruszyć już na początku lutego. Bolton nie ukrywa, że była to dla niego ciężka decyzja.

Przez następne kilka miesięcy będę poświęcał swój czas i energię na powrót do zdrowia, co oznacza, że muszę zrobić tymczasową przerwę w koncertowaniu – pisze muzyk.

Zawsze najtrudniej jest mi rozczarować fanów, ale nie mam wątpliwości, że ciężko pracuję, aby jak najszybciej wrócić do występów na żywo. Jestem niezmiernie wdzięczny z wsparcie, które okazywaliście mi przez ostatnie lata. Wasze wsparcie mam w sercu i wkrótce przekaże nowe informacje – dodaje.

Na płytach wokalisty, który zaczynał swoją przygodę z muzyką w połowie lat 70., można znaleźć takie przeboje jak „When A Man Loves A Woman”, „How Am I Supposed to Live Without You” czy „Love is a Wondergul Thing”. W swojej karierze sprzedał ponad 75 mln płyt.

Źródło: stefczyk.info/na podst.interia Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Polecane artykuły

0 0

Wykopała w ogrodzie kamień. Czekało ją niecodzienne odkrycie

0 0

Rosyjska ambasada grozi Szwecji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij