Kraj

Internauci przypomnieli słowa żony Tuska. Tak kiedyś mówiła o mężu

Jaką osobą na co dzień jest Donald Tusk? Na to pytanie odpowiadała przed laty jego żona. Teraz internauci przypomnieli fragment wywiadu, w którym Małgorzata Tusk opowiadała o zachowaniu męża.

Wypowiedź Małgorzaty Tusk  opublikowano w maju 2001 roku na łamach tygodnika „Wprost”. W tym samym roku, z którego pochodzi wspomniany artykuł, późniejszy premier zakładał wraz z Maciejem Płażyńskim i Andrzejem Olechowskim Platformę Obywatelską.

Teraz słowa żony lidera PO przypomniano na portalu X. Opowiadała wówczas o życiu prywatnym z politykiem.

Kiedyś przygotowałam jajka w sosie musztardowym. Przepis dostałam od teściowej. Kładę więc na talerzu te jajka i chcę polewać sosem, a tu, niestety, leci jakaś papka. Mąż spojrzał wściekły, chwycił jajka i rzucił nimi o ścianę – mówiła Małgorzata Tusk.

Bywa też „mendowaty”. Wtedy chodzi i „mendzi”: „Masło znowu niewyjęte z lodówki!”, „Skąd tu te rysunki?”, albo taki zniechęcony patrzy na mnie i mówi: „Ale ty masz grube nogi”. Kiedyś lubił wypić. Robił się wtedy marudny, wciąż pytał, czy go kocham – opowiadała żona późniejszego premiera.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Wprost/X Autor: MS
Fot. PAP/EPA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij