Świat

Dokonali napadu na placówkę bankową. Czekała ich niespodzianka

Trzech przestępców dokonało napadu na placówkę bankową. Po napadzie okazało się, że ktoś ukradł samochód, którym planowali uciec.

Zdarzenie miało miejsce w mieście Commerce City w Kolorado. Tuż przed 11 rano w sobotę trzech zamaskowanych meżczyzn weszło do Hi Lo Check Cashing – placówki bankowej, w której osoby nie posiadające konta mogą spieniężyć czeki. Gdy dokonywali napadu, pewna kobieta ukradła im samochód, którym planowali uciec. Policja podejrzewa, że oni sami wcześniej również go ukradli.

Nie mając innego wyjścia, rabusie zaczęli uciekać na piechotę. Policji udało się dogonić i aresztować dwóch z nich. Okazało się, że są niepełnoletni. Obecnie trwają poszukiwania trzeciego. W samym napadzie nikt nie odniósł obrażeń.

Policjanci z Commerce City nie ukrywali, że cała sytuacja ich rozśmieszyła. „Pokonani przez koleżankę z branży. Chłopcy, to zdarza się każdemu” – napisali na swoim Facebooku. Podziękowali też złodziejce za pomoc w ich ujęciu. „Więc, proszę pani – kimkolwiek pani jest – chcemy uścisnąć pani dłoń” – napisali – „A potem zatrzasnąć na niej parę kajdanek, bo panią czekają zarzuty kradzieży pojazdu”.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. Screen z Twittera

Polecane artykuły

0 0

Wykopała w ogrodzie kamień. Czekało ją niecodzienne odkrycie

0 0

Rosyjska ambasada grozi Szwecji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij