Kraj

Wyszła z domu z niemowlakiem i już nie wróciła. Policja poszukuje matki i 2-miesięcznego dziecka

27-letnia kobieta wyszła z dwumiesięcznym synkiem z mieszkania we Wrocławiu i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionej.

Poszukiwana 27-latka to obywatelska Azerbejdżanu. Kobieta wyszła w niedzielę wieczorem z mieszkania przy ul. Sikorskiego we Wrocławiu. Zabrała ze sobą dwumiesięcznego synka. Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i przyjaciółmi.

Apelujemy o  pomoc do ewentualnych świadków, którzy w niedzielę w okolicy ulicy i mostu Sikorskiego między godz. 19:20 a godz. 200 mogli widzieć 27-letnią kobietę z dzieckiem. Ich informacje mogą pomóc w poszukiwaniach – przekazała asp. Aleksandra Freus z wrocławskiej policji. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe prowadziło działania na rzece Odrze nieopodal miejsca zamieszkania zaginionej. Jak potwierdziła przedstawicielka policji, miały one związek z jej zaginięciem.

Zaginiona kobieta ma około 170 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma ciemne blond włosy z paskami za ramiona.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM/radiowrocław Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne/screen FB/Gdziekolwiek jesteś

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij