kradzież laptopów Kraj

Zwłoki 39-latka w samochodzie. Nie wrócił na noc do domu

Zwłoki 39-letniego mężczyzny znaleziono w niedzielę rano w samochodzie w miejscowości Krzyżanki w Wielkopolsce. Przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny będą wyjaśniane.

Jak powiedział PAP w niedzielę oficer prasowy KPP w Wągrowcu asp. Dominik Zieliński, “dziś rano policjanci otrzymali informację od operatora telefonu alarmowego o zgonie 39-letniego mężczyzny w miejscowości Krzyżanki”.

 

Dodała, że służby zawiadomiła żona zmarłego.

 

“Z informacji przekazanej w zgłoszeniu wynikało, że wieczorem dnia poprzedzającego mężczyzna wrócił na teren posesji. Policjanci ustalili, że nie poszedł do domu, zdecydował się pozostać w pojeździe. Nad ranem mężczyzna nie wykazywał czynności życiowych” – wskazał policjant.

 

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe, a ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań, celem stwierdzenia przyczyny zgonu.

 

Lokalne media podały, że małżeństwo z Krzyżanek było w sobotę na imprezie rodzinnej. Według ustaleń Portalu WRC, „po powrocie do domu żona pozostawiła męża w samochodzie zaparkowanym w blaszanym garażu. Mężczyzna miał być w stanie upojenia alkoholowego. Rano około godziny 8 żona wezwała pogotowie ratunkowe, bo jej mąż nie wykazywał oznak życia” – podano.

 

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Źródło: PAP Autor: Anna Jowsa
Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Brytyjczycy boją się, że zabraknie ryb do fish and chips

0 0

“Łowca nastolatek” usłyszał wyrok

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij