Zburzona ściana domu przez uderzenie tira Kraj

Tir wjechał w dom i zburzył ścianę. Ocalał wiszący tam obraz Ojca Świętego

W miejscowości Zaleszany doszło od niebezpiecznego zdarzenia. Tir najpierw zderzył się z samochodem, a następnie wjechał w pobliski dom. W wyniku uderzenia zawaliła się ściana budynku. Osoba przebywająca wówczas w domu wyszła cała z groźnej sytuacji.

W nocy doszło do wypadku w miejscowość Zaleszany w województwie podkarpackim. Na drodze nr 77 tir zderzył się z samochodem osobowym. Nie był to koniec problemów, bowiem po kolizji tir wjechał w stojący przy drodze murowany dom.

Strażacy z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej podkreślili, że uderzenie było na tyle silne, że runęła jedna ze ścian budynku. W mediach społecznościowych opublikowano zdjęcia z wypadu. Widać na nich uszkodzone pojazdy i dom. Można również zauważyć, że choć konstrukcja budynku została poważnie naruszona, to na bocznej ścianie, na której widać liczne pęknięcia i zniszczenia, ocalał wiszący tam obraz Jana Pawła II.

Do szpitala trafił zarówno kierowca tira, jak i samochodu osobowego. Na szczęście nic nie stało się mieszkańcowi, bowiem w momencie wypadku przebywał w innym pomieszczeniu.

O zdarzeniu został poinformowany powiatowy inspektor nadzoru budowlanego, który określi stopień uszkodzenia budynku – dodali strażacy.

Źródło: stefczyk.info/na podst.interia Autor: MS
Fot. screen/Facebook/Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij