Kraj

Przerażające sceny na warszawskim dworcu. Mężczyzna próbował wepchnąć pod pociąg dwie osoby

Ujawniony przez policję film zarejestrowano 26 lipca na stacji metra Dworzec Gdański. Agresor, który próbował wepchnąć pod nadjeżdżający skład dwie osoby – kobietę i mężczyznę – jest poszukiwany przez warszawską policję. Film i przedstawiające zdarzenie zdjęcia z monitoringu opublikowała na swojej stronie KSP.

“26 lipca 2023 r. na stacji metra Dworzec Gdański nieznany sprawca usiłował zepchnąć z peronu pod nadjeżdżający pociąg kobietę i mężczyznę. Zdarzenie to oraz wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu” – podała policja w piątkowym komunikacie.

 

Postępowanie dotyczące usiłowania zabójstwa pasażerów metra prowadzą policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu.

KSP prosi, by każdy, kto rozpozna mężczyznę, skontaktował się osobiście, telefonicznie lub mailem z komendą na Wilczej pod numerem +48 477 239 113, telefonem alarmowym 112 czy pisząc na adres [email protected].

Film i przedstawiające zdarzenie zdjęcia z monitoringu można znaleźć na stronie stołecznej policji (https://srodmiescie.policja.gov.pl/rs/aktualnosci/125855,Czy-rozpoznajesz-tego-mezczyzne.html).

Źródło: Stefczyk.info za X/PAP Autor: red.
Fot. policja

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij