Publicystyka

Niezwykłe sceny w Senacie w czasie przemówienia Donalda Tuska! Czy to cud?!

– Donald Tusk w piątek spotkał się z polityczkami i politykami, którzy mają wejść w skład jego rządu. Po tym roboczym spotkaniu kandydat na premiera wziął udział w briefingu prasowym. W jego trakcie dziennikarce “Gazety Wyborczej” spadł mikroport – tak relacjonuje najważniejsze wydarzenia z Sejmu telewizja TVN24.

“Sama prawda, całą dobę”, także w serwisie X, zwanym onegdaj Twitterem. Do pełnego opisu tych niezwykłych scen wpisu dołączono zdjęcie, które obrazuje tę doniosłą chwilę:

Wcześniej wejście niezwykłego gościa w skromne progi polskiego Senatu relacjonowała w mediach społecznościowych reporterka TVN24, redaktor Arleta Zalewska:

Ja: co to jest za dzień dla was dzisiaj panie premierze? Donald Tusk: piątek. Trudno się nie zgodzić 👇 #Senat @FaktyTVN – pisała reporterka, która również do swoich słów dołączyła materiały dokumentujące ten wielki dzień.

Bogu dzięki za film, zdjęcia i całą tę ciężką pracę, którą wykonują w Sejmie dziennikarze TVN24 i Gazety Wyborczej! Strach pomyśleć, gdzie byśmy byli, gdyby nie ich poświecenie i przenikliwe umysły.

Źródło: Stefczyk.info Autor: red
Fot. PAP

Polecane artykuły

0 0

Nie żyje Tomasz Komenda. Miał 46 lat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij