Rozrywka

Sensacyjne doniesienia tabloidu. Polska gwiazda zatrudniła sobowtóra, który zastępuje ją w pracy?

Dyktatorzy, największe gwiazdy świata rozrywki i najpotężniejsi biznesmeni – to osoby, które najczęściej decydują się na wynajęcie sobowtóra, chroniąc w ten sposób swoją prywatność, a często także życie. Do tego grona postanowiła dołączyć polska celebrytka – Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak donosi “Super Express”, gwiazda zdecydowała się na współpracę z kobietą, która wygląda podobnie do niej.

Czy to już megalomania, czy po prostu chęć rozładowania napiętego grafiku? Jak wynika z ustaleń tabloidu, była prowadząca “Dzień Dobry TVN” zdecydowała się wynająć sobowtóra, który pozuje za nią do zdjęć.

“Małgorzata Rozenek blisko trzy lata temu otworzyła własną markę odzieżową Mrs.Drama. Celebrytka ma swój butik na popularnej ulicy Mokotowskiej w Warszawie i prowadzi sprzedaż internetową. Do tej pory sama pozowała do zdjęć w ubraniach swojego projektu. Ostatnio jednak Małgosia ma coraz mniej czasu. Dlatego zatrudniła do złudzenia podobną do siebie modelkę.” – czytamy w internetowym wydaniu “Super Expressu”.

Ten sam styl, podobna fryzura i zbliżona sylwetka. Trzeba przyznać, że casting na “zastępczynię” został przeprowadzony z sukcesem. Na pierwszy rzut oka trudno dostrzec różnicę, szczególnie kiedy obie “modelki” mają na nosie okulary. Co prawda “zmienniczka” wydaje się trochę młodsza i obdarzona ciut większym biustem. Zostało to zresztą skrzętnie wykorzystane przez fotografów, robiących zdjęcie promowanym produktom. Zdjęcia modelki są zdecydowanie odważniejsze, niż te na których pozuje sama “Perfekcyjna Pani Domu”.

Wiadomo, nagość sprzedaje się dużo lepiej, ale najwyraźniej sama gwiazda nie ma zamiaru zbytnio się z nią afiszować. Tym bardziej, że coraz częściej mówi się o tym, że żona Radosława Majdana ma ambitne plany polityczne. A roznegliżowane zdjęcia mogłyby jej zaszkodzić. A bluzka z misiem wydaje się dużo bezpieczniejsza.

 

Źródło: Autor:
Fot. Mrs.Drama.pl

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij