Świat

Hodowali krzyżówkę psa z wilkiem. Zagryzł ich dziecko

Pewna rodzina hodowała krzyżówkę psa z wilkiem. Zwierzę zabiło ich dziecko.

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Chelsea w Alabamie. W czwartek przed 13 na numer alarmowy zgłoszono atak psa na trzymiesięczne dziecko. Na miejsce wysłano policjantów z lokalnego biura szeryfa, strażaków i oficerów ds. kontroli zwierząt. Kiedy dotarli na miejsce, chłopiec miał liczne pogryzienia. Odwieziono go z policyjną eskortą do najbliższego szpitala, ale było już za późno. Lekarze stwierdzili zgon.

Pies, który go zaatakował, został uśpiony na prośbę policji przez weterynarza, Następnie jego zwłoki trafiły do stanowego biura diagnostycznego w Auburn. Biuro szeryfa hrabstwa Shelby, które prowadzi dochodzenie w sprawie jego śmierci poinformowało, że pies był tak naprawdę krzyżówką psa i wilka. Rodzina była tego świadoma.

Międzynarodowe Centrum Wilków ostrzegło na swojej stronie internetowej przed hodowaniem takich krzyżówek. Zauważyli, że ich hodowla jest wyjątkowo trudna, bo ich dzikie geny sprawiają, że często zachowują się w nieprzewidywalny sposób, przez co mogą być poważnym zagrożeniem dla ludzi.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. Mariomassone

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij