Świat

Udawała nastolatkę, by molestować dzieci

Policja aresztowała 22-letnią kobietę. Zarzucają jej, że udawała w internecie 14-latkę, by molestować inne dzieci.

22-letnia Alyssa Ann Zinger mieszkała w Tampie na Florydzie. Stworzyła w sieci fałszywą tożsamość, udając 14-letnią dziewczynkę, która pobiera edukację domową. Wykorzystywała ją, by nawiązać kontakt z innymi dziećmi za pośrednictwem mediów społecznościowych, głównie portalu Snapchat.

Policja ujawniła, że Zinger w ten sposób nawiązała kontakt z chłopcem w wieku 12-15 lat. Poznała go w maju i komunikowała się z nim za pośrednictwem Snapchatu. Ofiara zeznała, że od maja do połowy września spotkali się wiele razy, by uprawiać seks, Zinger wysyłała mu także nagie zdjęcia i nagrania.

Niewykluczone, że liczba ofiar może być większa. Zinger miała mu bowiem powiedzieć, że sypia także z innymi dziećmi. Wysyłała im też nagrania o charakterze seksualnym.

Kobieta wpadła w lipcu. Razem z ofiarą przyłapano ją na kradzieży sklepowej. Powiedziała policjantowi, że urodziła się w 2009 roku. Kiedy ten znalazł w bazie danych osobę o jej nazwisku, ale urodzoną w 2001, powiedziała mu, że to jej przybrana siostra. Policja sprawdziła jednak inne bazy danych i skontaktowała się z jej pracodawcą, który potwierdził, że to ta sama kobieta.

Trzy miesiące później jedna z jej ofiar opowiedziała policji o jej działalności. Kobieta została aresztowana, ale wyszła z aresztu po wpłaceniu kaucji. Usłyszała siedem zarzutów przestępstw seksualnych wobec dzieci.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Tampa Bay Times Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij