Rozrywka

Gwiazda “Wiadomości” odchodzi z TVP? Sensacyjne doniesienia

Wiele wskazuje na to, że to koniec pracy Danuty Holeckiej w Telewizji Polskiej. Jak informują od rana portale plotkarskie, powołując się na naTemat.pl, szefowa “Wiadomości” miała podpisać dokumenty i zgodzić się na wypowiedzenie umowy.

– Dokumenty zostały już podpisane. Ma odejść 12 grudnia za porozumieniem stron z rocznym okresem wypowiedzenia – podaje nieoficjalnie portal naTemat.pl, a za nim dwa tabloidy “Super Express” i “Fakt”. Sama prezenterka w rozmowie z naTemat.pl odcięła się od tych informacji, mówiąc, że to bzdura, ale później nie chciała komentować sprawy.

Według bulwarówek o odejściu Holeckiej milczą oficjalnie przedstawiciele TVP. W kuluarach jednak ma roić się od plotek. Pojawiają się wątpliwe informacje o rzekomo rocznym okresie wypowiedzenia, o który poprosić miała sama prowadząca “Wiadomości”. Temat podgrzewają media przychylne Platformie Obywatelskiej i jej sojusznikom. Najlepiej więc, czekać na deklarację samej zainteresowanej.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij