Nie żyje wokalista zespołu Chłopcy z Placu Broni Rozrywka

Nie żyje kolejny wokalista ważnego polskiego zespołu. Nad grupą ciąży jakieś fatum?

Smutne wieści dotarły do wszystkich fanów zespołu Chłopcy z Placu Broni ze Śląska. Jak informują lokalne media, w wieku zaledwie 52 lat umarł wokalista grupy Jarosław Mikulski. To niestety już drugi lider formacji, który odszedł przedwcześnie.

– Po długiej chorobie zmarł Jarek Mikulski – dyplomowany trener regresingu, współautor wielu książek, knurowski celebryta oraz wokalista Chłopców z Placu Broni – poinformował portal gliwice.naszemiasto.pl.

Mikulski był związany z zespołem od 2005 roku, kiedy to został zauważony przez jego członków w polsatowskim programie “Bar VIP”. Wraz z “Chłopcami” wystąpił m.in. na festiwalu w Sopocie. Piosenkarz w zespole zajął miejsce tragicznie zmarłego w wieku 36 lat Bogdana Łyszkiewicza, który zginął w wypadku samochodowym.

Jak informują media pogrzeb Mikulskiego odbędzie się w piątek 1 grudnia o godz. 10.30 w kościele pw. św. Cyryla i Metodego w Knurowie. Muzyk spocznie na cmentarzu komunalnym przy ul. 1 Maja.

Źródło: stefczyk.info/ gliwice.naszemiasto Autor:
Fot. screenshot/TVP

Polecane artykuły

0 0

Brytyjczycy boją się, że zabraknie ryb do fish and chips

0 0

“Łowca nastolatek” usłyszał wyrok

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij