Sport

Gigantyczne pieniądze Anny Lewandowskiej. Nie uwierzycie, ile ma na koncie

Robert Lewandowski jest z pewnością najlepiej opłacanym polskim piłkarzem. Jak donosi hiszpański dziennik “Sport”, zarobki naszego super strzelca wynoszą obecnie ok 20,83 mln euro rocznie, co jak skrupulatnie wyliczył portal gol.pl daje  92 467 346 mln (złotych) – rocznie, 7 705 mln – miesięcznie, 253 335 tys. – dziennie, 10 555 tys. – na godzinę, 176 zł – na minutę, 3 zł – na sekundę. A to tylko wpływy z kontraktu z klubem, do tego dochodzą jeszcze inne kontrakty reklamowe. Okazuje się jednak, że gigantyczne pieniądze zarabia także jego żona. Do sensacyjnych informacji dotarł brytyjski tabloid “The Sun”.

Najbardziej znana brytyjska bulwarówka postanowiła przyjrzeć się finansom żon i partnerek najbardziej znanych piłkarzy. Anna Lewandowska znalazła się w ścisłej czołówce tego rankingu. Według ustaleń dziennikarzy tabloidu Lewandowska zgromadziła, bagatela, 36 mln funtów, co w przeliczeniu daje ok 180 mln złotych. Daje jej to trzecie miejsce w rankingu zaraz za piosenkarką, która zarobiła krocie na występach w “Spice Girls” – Victorią Beckham (276 mln zł) i jedną z najbardziej rozpoznawalnych hiszpańskich dziennikarek Pilar Rubio, żonie Sergio Ramosa (236 zł).

Lewandowska jednak nie jest ani światowej sławy piosenkarką, ani wziętą dziennikarką (i okazjonalnie aktorką), jak jej koleżanki z wyższych miejsc rankingu. Na co dzień zajmuje się promocją zdrowego trybu życia i jest trenerką fitness. Doskonale jednak odnalazła się w świecie social mediów i umiejętnie wykorzystała popularność męża, by wyrobić swoją markę. Krocie zarabia m.in. na reklamach. Przez lata była m.in. twarzą jednej z najbardziej popularnych w Polsce marek jubilerskich, jest ambasadorką znanej marki specjalizującej się w produkcji sprzętu do higieny jamy ustnej oraz jednej z największych sieci sklepów spożywczych w Europie (wraz z mężem). Umiejętnie monetyzuje swoją popularność na Instagramie (6 mln obserwujących), gdzie promuje swoją własną markę kosmetyczną.

Trzeba przyznać, że żona najlepszego polskiego piłkarza XXI wieku, umiejętnie wykorzystała sławę swoją i męża, by stać się prawdziwą kobietą sukcesu.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij