Świat

Doradzała szkole, jak uczyć dzieci o seksie. Rodzice odkryli jej sekret

38-letnia kobieta została wyrzucona z rady, która doradzała szkole w temacie edukacji seksualnej. Stało się tak po tym, gdy rodzice odkryli, czym się zajmuje.

38-letnia Ashley Ketcherside była członkiem rady doradczej okręgu szkolnego w teksańskim mieście Godley. Zadaniem tej rady było m.in. rekomendowanie tego, w jaki sposób powinno się prowadzić zajęcia z edukacji seksualnej i jakie treści są odpowiednie dla uczniów z danego rocznika.

Inna członek tej rady, Kayla Lain, powiedziała portalowi Fox4, że zawsze była bardzo przyjacielska i bezpośrednia, ale niewiele o niej wiedzieli, bo dopiero w tym roku szkolnym sprowadziła się do ich miasta. Kobieta, która sama jest matką, była bardzo aktywna w lokalnej edukacji, była wolontariuszką w wielu panelach w okręgu szkolnym.

Uwagę rodziców zwrócił jednak fakt, że często opowiadała o licznych firmach, które rzekomo miały być jej własnością, ale nie potrafiła podać ich szczegółów. Postanowili więc w końcu sprawdzić czym się zajmuje. Wtedy odkryli, że jest z zawodu ekskluzywną prostytutką.

Prostytucja w Teksasie, jak w większości amerykańskich stanów, jest nielegalna. Ketcherside miała na swoim koncie dwa wyroki za nią, z 2012 i 2016 roku. W osobnej sprawie sąd w 2016 roku zakazał jej z tego powodu kontaktów z obcymi dziećmi. Wyroki nie skłoniły jej do zmiany zawodu – rodzice odkryli, że dalej reklamuje swoje usługi na portalach towarzyskich.

Rodzice byli oburzeni. „Nie wiemy z jakimi klientami ma kontakt ani dla kogo pracuje” – powiedziała portalowi Lain. Władze okręgu szkolnego powiedziały dziennikarzom, że kiedy sprawa wyszła na jaw,

Ketcherside została zwolniona z wszystkich zajmowanych pozycji. Dodali, że w wypadku tej rady nigdy nie była oficjalnie jej członkiem, a jej występy na jej zebraniach i informacja o członkostwie na stronie internetowej były pomyłką.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij