Kraj

Policja zatrzymała patostreamerów. Usłyszą poważne zarzuty

Policja zatrzymała dwóch patostreamerów, którzy na wizji znęcali się nad młodymi dziewczynami. Jeszcze dzisiaj usłyszą zarzuty.

Jak informowaliśmy wcześniej, Marcin F. I jego kolega podczas transmisji na żywo znęcał się nad półnagą, pijaną dziewczyną. Kiedy zaczęła wymiotować i straciła przytomność, mieli wyrzucić ją na zewnątrz. Transmisję przerwał właściciel mieszkania, którego zaalarmowali internauci. Dzień później na innym streamie jeden z patostreamerów pobił inną dziewczynę butelką wódki.

Półnaga dziewczyna, krew, narkotyki i alkohol. Polski patostreamer publikuje przerażające nagrania

Gdy o sprawie zrobiło się głośno, obaj zasugerowali, że uciekli za granicę. Okazało się, że wrócili do kraju w niedzielę. Policja zatrzymała ich tuż po powrocie. Policjanci udostępnili nagranie z ich aresztowania.
Funkcjonariusze z śląskiej komendy wojewódzkiej przeanalizowali treści, które trafiły do internetu. Ustalili, że dopuścili się przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu młodych kobiet. W komunikacie policjanci poinformowali, że jeszcze dzisiaj zostaną doprowadzeniu do Prokuratury Okręgowej w Katowicach, gdzie usłyszą zarzuty.

Na razie nie wiadomo, o co dokładnie zostaną oskarżeni, zdecyduje o tym prokurator. W ubiegłym tygodniu rzecznik Prokuratury Okręgowej w Katowicach Marta Zawada-Dybek poinformowała jednak, że śledztwo jest prowadzone pod kątem nieudzielenia pomocy jednej z pokrzywdzonych i spowodowania obrażeń ciała u drugiej. Śledczy ustalili, że wbrew krążącym po internecie plotkom obie ofiary były pełnoletnie.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: WM
Fot. Screen z Twittera

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij