karambol Kraj

Wyszła cało z wypadku. Gdy czekała na pomoc uderzył w nią inny samochód

19-letnia kobieta zginęła potrącona przez samochód. Chwile przed tragicznymi scenami kierowała pojazd, który wypadł z drogi, ale wówczas była w stanie samodzielnie opuścić pojazd i wezwać pomoc.

W sobotę około godziny 5:40 służby otrzymały informację o wypadku na odcinku Zabraniec – Krubki-Górki w powiecie wołomińskim.

Samochód kierowany przez 19-latkę wypadł na łuku z drogi. Kobieta zdołała jednak opuścić pojazd o własnych siłach. Gdy stała obok pojazdu oczekując na wezwaną pomoc, doszło do kolejnego – tym razem tragicznego – zdarzenia. Na tym samym odcinku pojazdu nie opanował 26-letni kierowca toyoty. Mężczyzna wypadł z drogi i uderzył w 19-latkę. Mimo podjętej reanimacji, kobiety nie udało się uratować.

Mężczyzna udzielił młodej kobiecie pierwszej pomocy przedmedycznej – przekazała podkom. Małgorzata Wersocka, oficer prasowa KPP w Wołominie. Z miejsca wypadku 19-latkę przewieziono do szpitala, gdzie zmarła.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij