Kraj

Ukradła ze sklepu dwa mleka w proszku. Grożą jej trzy lata więzienia

W jednym z supermarketów w Jastrzębiu-Zdroju doszło do niebezpiecznej sytuacji. Uciekająca przed ochroniarzem złodziejka przewiozła go na masce samochodu.

Zdarzenie miało swój początek, gdy młoda kobieta – później okazało się, że jest obywatelką Czech – wyszła ze sklepu z dwoma opakowaniami mleka dla dzieci, za które nie zapłaciła. Zauważył to jeden z ochroniarzy. Ruszył za nią na parking.

Ochroniarz próbował ją powstrzymać, ale kobieta mu się wyrwała i wsiadła do samochodu. Widząc to, stanął przed maską i próbował uniemożliwić jej odjazd. Czeszka mimo tego ruszyła, wioząc go na masce.

Kobieta i ochroniarz przejechali w ten sposób ok. 200 metrów. Po drodze zignorowała też czerwone światło. W końcu ochłonęła i się zatrzymała. Na miejscu błyskawicznie pojawiła się wezwana policja.

Teraz grożą jej bardzo poważne konsekwencje. Usłyszała już zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi za to do 3 lat więzienia.

Źródło: Stefczyk.info na podst. o2 Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij