Rozrywka

Niesamowity wyczyn. Bezbłędnie odpowiedział na wszystkie pytania w “1 z 10”. Absolutny rekord

To był absolutny pokaz wiedzy, opanowania i determinacji. Artur Baranowski znokautował swoich rywali w finale teleturnieju “1 z 10”, nie dając im nawet możliwości udzielenia odpowiedzi. W całym programie nie pomylił się ani razu, co sprawiło, że jako pierwszy uczestnik w historii zdobył 803 punkty, ustanawiając tym samym nowy rekord, którego przy obecnych zasadach teleturnieju pobić się już nie da.

Artur Baranowski to miłośnik gier logicznych i ekonomista ze Śliwik. Jego występ w programie “1 z 10” przejdzie do historii teleturnieju i już za tydzień widzowie będą mogli go podziwiać w Wielkim Finale obecnej edycji konkursu. Podczas swojego występu Baranowski bezbłędnie odpowiadał na pytania z tak różnych dziedzin, jak literatura, astronomia, filozofia, geografia, zoologia, kulinaria, militaria, sport i historia. Odpowiedzi udzielał błyskawicznie i bez zawahania. Zresztą, zobaczcie to sami.

Całość programu możesz obejrzeć na stronach TVP

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Wykopała w ogrodzie kamień. Czekało ją niecodzienne odkrycie

0 0

Rosyjska ambasada grozi Szwecji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij