Świat

Senator miał podać posłance narkotyki by wykorzystać ją seksualnie. Aresztowała go policja

Senator zaprosił zaprzyjeźnioną posłankę do domu i miał podać jej narkotyki bez jej wiedzy, by wykorzystać ją seksualnie. Został aresztowany przez policję.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z wtorku na środę we Francji. Senator Joel Guerriau zaprosił zaprzyjaźnioną posłankę do swojego domu. Następnie podał jej drinka. Kobieta po jego wypiciu poczuła się źle i natychmiast wyszła z jego domu, by udać się do szpitala.
Lekarze przeprowadzili badania, w trakcie których wykryto w jej organizmie obecność extasy. Poseł złożyła skargę na swojego kolegę. Twierdzi, że podał jej narkotyk bez jej wiedzy i zgody, by wykorzystać ją seksualnie.

W środę wieczorem senator został aresztowany przez policję i umieszczony w areszcie tymczasowym. Sprawa została potraktowana jako in flagrante delicto, czyli taka, w której przestępca został przyłapany na gorącym uczynku. Dzięki temu nie było konieczności uchylania mu immunitetu.

Śledczy przeszukali także jego dom i biuro w senacie. Portal RMC informuje, że w jego domu znaleziono ecstasy. 66-letniemu politykowi grozi teraz do pięciu lat więzienia i grzywna w wysokości 75 tys. euro.

Źródło: Stefczyk.info na podst. RMC Autor: WM
Fot. Thawt Hawthje CC BY-SA 3.0

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij