karetka pogotowia - 17-latka zginęła w wypadku Kraj

Karetka najechała na powalone drzewo. Nie żyje pacjent

W województwie warmińsko-mazurskim karetka przewożąca 90-letniego pacjenta najechała na powalone drzewo. Mężczyzna nie przeżył, ale jak zaznaczają strażacy, nie miało to związku ze zdarzeniem na drodze. Ranny został też jeden z ratowników.

W sobotę rano w województwie warmińsko-mazurskim doszło do wypadku z udziałem karetki. Rzecznik Komendanta Wojewódzkiego PSP st. kpt. Grzegorz Różański przekazał, że pojazd natknął na drodze przeszkodę w postaci powalonego drzewa. W karetce przewożono 92-letniego pacjenta, który zmarł.

Karetka pogotowia najechała na powalone drzewo. Ranny został ratownik medyczny. Ma uraz oczu. Ze wstępnych informacji wiemy, że zmarł pacjent. Był to 90-letni mężczyzna – poinformował. Przedstawiciel warmińsko-mazurskiej straży pożarnej podkreślił, że nie wiadomo co było dokładną przyczyną zgonu, ale nie miało to związku z incydentem.

Minionej doby w wielu miejscach polski wiał silny wiatr. Do godziny 23 w piątek strażacy otrzymali 391 zgłoszeń z całego kraju, które dotyczyły usuwania skutków orkanu Ciaran.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij