Sport

“Przyszedł czas”. Zaskakujące oświadczenie Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak rozegrał 100 meczy w Reprezentacji Polski. Na swoim Instagramie poinformował, że nie będzie kolejnych.

Krychowiak dołączył do reprezentacji w 2008 roku. Na swoim Instagramie poinformował niespodziewanie, że rezygnuje z dalszej gry z orłem na piersi. „Rozegranie 100 meczów z orłem na piersi do końca życia będzie dla mnie największym zaszczytem zarówno dla człowieka, jak i dla sportowca” – napisał – „Sportowo, nie ma piękniejszej chwili niż śpiewanie hymnu przed meczem kadry na Stadionie Narodowym. Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć “dziękuję”.

Krychowiak podziękował też kibicom, „którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie tyle, ile mogłem, żebyście byli z nas dumni”. Podziękował także swojej rodzinie, żonie, trenerom, członkom sztabu i „każdemu, kogo spotkałem na mojej reprezentacyjnej drodze”. „Trzymam kciuki za każdy kolejny mecz i do zobaczenia na trybunach!” – napisał.

Źródło: Instagram Autor: WM
Fot. PAP/Leszek Szymański

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij