Sport

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie bez koszulki. „Terminator”

Robert Lewandowski od wielu lat jest przykładem ciężkiej pracy, która owocuje wielkimi sukcesami. Piłkarz nie ukrywa, że w utrzymaniu wysokiej formy piłkarskiej pomaga mu dieta i treningi siłowe. Efekty tej pracy napastnik pokazał na Instagramie. Jego zdjęcie pokazujące wyrzeźbione ciało wywołało lawinę komentarzy, w których fani nie kryli podziwu dla reprezentanta Polski.

Na piłkarską formę składają się nie tylko boiskowe treningi, ale także ciężka praca na siłowni. Dowodem tego jest Rober Lewandowski. Polski piłkarz niejednokrotnie pokazywał swoje umięśnione ciało m.in. podczas celebracji zdobytych bramek, gdy w szale radości ściągał klubowy trykot.

Tym razem efektami ciężkiej pracy napastnik FC Barcelony postanowił pochwalić się na Instagramie.

Poranny trening na siłowni – napisał kapitan biało-czerwonych publikując zdjęcie podczas ćwiczeń. Widać na nim jak RL9 trenuje z hantlami. Fotografia zwróciła uwagę fanów, ze względu na to, że piłkarz jest na niej bez koszulki, przez co możemy podziwiać jego efektowną muskulaturę.

„Król”, „Maszyna”, „Mój model”, „Terminator”, „Gladiator”, „RoboCop” – to tylko niektóre z komentarzy pod postem. Internauci nie kryli w nich uznania dla polskiego piłkarza.

Poza zajęciami na klubowym boisku Lewandowski dba o swoją formę na siłowni. W utrzymaniu wysokiej dyspozycji pomaga mu także dieta, w której udział – jak sam przyznawał – ma jego żona Anna.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Instagram Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij