Publicystyka

Pranie brudnych pieniędzy, łapówki wręczane w restauracji w torbach na wino albo w torbach ze sklepu Żabka i znany działacz Platformy Obywatelskiej

Pranie brudnych pieniędzy, łapówki wręczane w restauracji w torbach na wino albo w torbach ze sklepu Żabka i znany działacz Platformy Obywatelskiej zatrzymany przez CBA. W tle gang pseudokibiców Ruchu Chorzów oraz wielomilionowe zamówienia publiczne na zagospodarowanie i przetwarzanie odpadów z Warszawy.

Reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” na tropie „afery śmieciowej” w Warszawie. Kto zdaniem śledczych był zamieszany w korupcyjny proceder? W jaki sposób miało odbywać się wręczanie łapówek i według jakich procentów były one dzielone między beneficjentów? Jakie zarzuty usłyszał wiceminister skarbu w rządzie PO-PSL Rafał Baniak, a jakie były minister skarbu w rządzie PO-PSL, były prezes MPO i sekretarz w stołecznym ratuszu – Włodzimierz Karpiński?

Gdzie przebywał prezydent Rafał Trzaskowski podczas nadzwyczajnej sesji rady Warszawy poświęconej największej aferze korupcyjnej w dziejach miasta? „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:30 w TVP1.

ZWIASTUN:

 

Źródło: TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas, Autor: TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas,
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij