Kraj

Śmierć w budynku NFZ. Mężczyzna odszedł od okienka i osunął się na ziemię

W rzeszowskim oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia zmarł 90-letni mężczyzna. Petent zasłabł po odejściu od okienka. Mimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować.

Do tragedii doszło w poniedziałek w budynku oddziału NFZ przy ul. Zamkowej w Rzeszowie. Lokalny portal Nowiny24 podaje, że 90-latek po odejściu od okienka zasłabł i osunął się na ziemię.

Na ratunek starszemu mężczyźnie ruszyli pracownicy oddziału. Udzielili mu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie. Mimo podjętej reanimacji petenta nie udał się uratować.

Mimo podjętych działań nie udało się przywrócić funkcji życiowych u mężczyzny – powiedziała w rozmowie z portalem asp. sztab. Magdalena Żuk z rzeszowskiej policji.

Oprócz pogotowia na miejsce udali się także funkcjonariusze policji, którzy zajęli się ustalaniem okoliczności śmierci 90-latka.

Nie wiemy czy przyszedł w jakiejś sprawie, czy źle się poczuł i wszedł po pomoc – powiedział rzecznik oddziały NFZ w Rzeszowie Rafał Śliż.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Nowiny24 Autor: MS
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij