Kraj

Wybudował szałas w lesie, w którym ukrywał się przed policją. Mieszkał tam kilka tygodni

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. 40-latek tak bardzo chciał uniknąć kary za popełnione przestępstwa, że ukrył się w lesie pod Goworowem. Zbudował tam szałas, w którym mieszkał od kilku tygodni. W trakcie zatrzymania poszukiwany miał przy sobie narkotyki. Niebawem mężczyzna zamieni szałas na celę w zakładzie karnym.

Jak informuje komisarz Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce mężczyzna został wcześniej skazany na dwa lata więzienia za przestępstwa narkotykowe. Nie stawił się jednak do odbywania kary.

Sprawdzenie adresu zamieszkania oraz miejsc, gdzie mógł on przebywać nie przyniosło oczekiwanego efektu, jednak policjanci dalej prowadzili działania. Upór mundurowych doprowadził ich do lasu na terenie gm. Goworowo.

Okazało się, że mężczyzna był na tyle zdesperowany, aby uniknąć kary więzienia, że w środku lasu wybudował szałas, w którym mieszkał od kilku tygodni. 40-latek nie krył zdziwienia, gdy zobaczył policjantów. W trakcie czynności policjanci znaleźli przy nim narkotyki.

Poszukiwany został doprowadzony do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi dłużej niż najbliższe 2 lata, ponieważ będzie odpowiadał dodatkowo za posiadanie znalezionych przy nim w trakcie zatrzymania narkotyków.

 

Źródło: stefczyk.info/KMP Ostrołęka Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij