Publicystyka

Święty Ojciec Pio miał zobaczyć koniec świata. Oto jak ma on wyglądać

Choć Biblia mówi jasno, że nie znamy “dnia ani godziny, o której Syn powtórnie przyjdzie”, wciąż próbujemy odpowiedzieć na pytanie kiedy nastąpi koniec świata. Spadające na świat klęski w postaci zarazy, wojny czy trzęsienia ziemi tylko zdają się aktualizować to pytanie. Co ciekawe, wizji końca świata miał doświadczyć m.in. św. Ojciec Pio. Choć nie zostało mu pokazane, kiedy nastaną dni ostateczne, to zobaczył on, jak mają one wyglądać.

Wizja, której doświadczył święty mnich kapucyn miała mieć miejsce w styczniu 1957 roku. To wówczas do skromnego mnicha miał przyjść Chrystus i wyjawić mu, jak będą wyglądać ostatnie dni planety.

Noc będzie bardzo zimna, a wiatr zacznie przeraźliwie huczeć i wyć. Po krótkim czasie usłyszycie grzmoty. Zamknijcie wszystkie drzwi i okna i z nikim nie rozmawiajcie z zewnątrz. Padnijcie przed krzyżem, żałujcie za grzechy i błagajcie o opiekę Mojej Matki. Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Nawałnica ognia wyleje się z chmur i rozciągnie na całą ziemię! Sztormy, grzmoty, straszliwa pogoda i trzęsienia ziemi pokryją świat na kilka dni – wieszczył mnich z San Giovani Rotondo, zapowiadając śmierć milionów istnień ludzkich.

Po dniach ciemności mają nadejść dni słońca, a po osoby które przeżyły mają zstąpić aniołowie i zabrać ich do nieba. Czy taki los zgotuje nam Bóg?

Źródło: Autor:
Fot. Tajemnica Ojca Pio

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij