Kraj

„Nie każdy bohater nosi pelerynę”. Kierowca autobusu ochronił kobietę własnym ciałem

Nagabywana pasażerka warszawskiego autobusu zwróciła się o pomoc do kierowcy. Ten bez wahania zatrzymał pojazd i własnym ciałem osłonił kobietę przed natarczywym mężczyzną.

Zajście miało miejsce podczas nocnego kursu warszawskiej komunikacji miejskiej. Jedna z pasażerek była nagabywana przez mężczyznę. Według kobiety był on nachalny i patrzył w jej obszary intymne.

Kobieta w poczuciu niebezpieczeństwa zwróciła się o pomoc do kierowcy autobusu. Pracownik MZA zatrzymał pojazd na najbliższym przystanku, a następnie osłonił kobietę, próbując wygonić z pojazdu natarczywego mężczyznę. To jednak udało się dopiero, gdy na miejsce wezwano policję.

W podziękowaniach dla kierowcy kobieta napisała,  wykazał się on „nie tylko profesjonalizmem swojego zawodu, ale także człowieczeństwem”. „Wielkie wyrazy podziękowania. Z całego serca życzę Panu Mariuszowi jak najlepiej” – dodała.

„Każda taka sytuacja napawa nas dumą! Cieszymy się, że mamy w gronie swoich pracowników takich ludzi jak Pan Mariusz, który być może uratował pasażerkę przed realnym niebezpieczeństwem” – przekazało MZA Warszawa.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Rosja planuje zalać Europę migrantami

0 0

Były poseł Konfederacji dostał stołek w państwowej spółce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij