Świat

Uderzył wielbłąda. W odwecie zwierzę zagryzło go na śmierć

Na Syberii doszło do tragicznego starcia mężczyzny z wielbłądem. Zwierzę zaatakowało 51-latka po ty, jak ten uderzył je w pysk. Rosjanin zmarł w szpitalu, gdzie trafił stratowany i pogryziony przez wielbłąda.

Zdarzenie miało miejsce 21 stycznia w położonym w rosyjskiej Syberii obwodzie omskim. Jak informują lokalne media, do miasta Priozerka sprowadzono wielbłąda. Miał on być atrakcją dla dzieci, które spędzają tam ferie zimowe.

Zamiast atrakcji mieszkańcy byli świadkami śmiertelnego starcia. 51-letni stróż, pracujący nieopodal bazy myśliwskiej, podszedł do wielbłąda i uderzył go w pysk. Według relacji bliskich mężczyzny oraz świadków zdarzenia, stróż zareagował w ten sposób na niszczenie przez zwierzę zaparkowanych samochodów.

Reprymenda 51-latka okazała się tragiczna w skutkach. Na nagraniach, które obiegły internet widać, że wielbłąd zaczął gryźć i kopać mężczyznę. W końcu zwierzę udało się uspokoić, a stróż trafił do szpitala. Obrażenia były na tyle poważne, że 51-latek zmarł.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi lokalna policja. Jak informują media, wielbłąd miał zostać zastrzelony przez mieszkańców.

Źródło: stefczyk.info/na podst.tvp.info Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Rosja planuje zalać Europę migrantami

0 0

Były poseł Konfederacji dostał stołek w państwowej spółce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij