Rozrywka

“Alkohol jest passe”. Young Leosia skomentowała słowa Jarosława Kaczyńskiego

O słowach Jarosława Kaczyńskiego, który ostrzegał przed skutkami alkoholizmu wśród młodych kobiet, wypowiedzieli się już chyba wszyscy. Teraz do tego grona dołączyła Young Leosia.

Piosenkarka wzięła udział w podcaście Kuby Wojewódzkiego i tego drugiego, którego nikt nie kojarzy. Po rytualnym oskarżeniu prezesa Kaczyńskiego o dyskryminację kobiet i prostactwo wyraziła jednak – o dziwo – ciekawą opinię. Stwierdziła, że wskazany przez niego problem stanie się mniej poważny, gdyż alkohol nie jest już aż tak popularny wśród młodych osób.

„Zauważyłam, że zmienia się mocno wśród młodzieży. Mam młodsze kuzynki, które mają po 15 lat i zauważyłam, że młodzież odchodzi o picia alkoholu. Coraz częściej ludzie siedzą w domu, w internecie, na telefonach. 15-latki, które nie wychodzą na imprezy, 16-latki, które siedzą w domu i oglądają TikToka, to nie wezmą z lodówki swoich rodziców browara czy innych trunków i nie zaczną pić” – stwierdziła – „Im młodsi ludzie, tym grzeczniejsi. Alkohol staje się passe”.

Piosenkarka dodała, że świat idzie w kierunku zdrowego trybu życia. „Nie jest modne brać narkotyki i pić alkohol. Modne jest chodzenie na siłownię, zdrowe odżywianie itd.” – powiedziała.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Plejada Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij