Kraj

Kaczyński: Premier Morawiecki otrzymał bardzo daleko idące poparcie

Podczas części merytorycznej ostatniego posiedzenia klubu premier Morawiecki otrzymał bardzo daleko idące, można powiedzieć entuzjastyczne poparcie – powiedział we wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS w Programie Pierwszym Polskiego Radia i Polskiego Radia 24 był proszony o skomentowanie opinii, że część osób w PiS “nie widzi już Morawieckiego jako premiera”.

Kaczyński zapewnił, że podczas części merytorycznej ostatniego posiedzenia klubu premier Morawiecki otrzymał “bardzo daleko idące, można powiedzieć entuzjastyczne poparcie”.

Pytany z kolei o relacje między premierem Mateuszem Morawieckim i wicepremierem, ministrem aktywów państwowych Jackiem Sasinem, Kaczyński mówił, że “niedawno było spotkanie klubu, a po spotkaniu była kolacja”. “To było 10 czy 12 nawet osób przy jednym stole i tam też siedzieli obydwaj panowie premierzy i przez długi czas, naprzeciw siebie i bardzo miło ze sobą przez cały czas rozmawiali. Tyle mogę w tej sprawie powiedzieć. Są liczni świadkowie” – stwierdził prezes PiS.

Źródło: PAP Autor: wni/ godl/
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij