Rozrywka

Ojciec Rydzyk pokazał swoje Maybachy

Ojciec Tadeusz Rydzyk zaskoczył internautów. Postanowił bowiem pochwalić się na Tiktoku swoimi Maybachami.

Ojciec Rydzyk od dawna jest oskarżany o wystawny tryb życia i zamiłowanie do luksusowych samochodów. Od 2018 roku plotkuje się, że jeździ Maybachem, chociaż na razie nie ma na to przekonujących dowodów. Sam redemptorysta podkreśla, że żyje skromnie, przez śluby zakonne nie może posiadać majątku, a samochody, którymi jeździ, są własnością fundacji Lux Veritas.

Założyciel Radia Maryja postanowił jednak uciąć spekulację i na prowadzonym przez telewizję Trwam kanale na TikToku pokazał swoje Maybachy, GLS 600 i zabytkowego DS7 z 1927 roku. Wyjaśnił, że oba są prezentami – pierwszego miał dostać od pani Beaty z Londynu, a drugiego od rodziny z Torunia.

Oczywiście obydwa samochody, które pokazał, to tylko modele redukcyjne, a całe nagranie było żartem. Prowadzony od roku przez Telewizję Trwam profil obserwuje ponad 3 tys. osób. Jest reklamowany hasłem „Moherowe Berety też potrafią w internety”.

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij