Rozrywka

Mamy finał! Sara James po raz kolejny rzuciła na kolana miliony Amerykanów

Wczoraj informowaliśmy, że swoim występem w półfinale America’s Got Talent Sara James podbiła serca jurorów, którzy dali jej entuzjastyczne oceny. Dalsze losy 14-letniej Polski w amerykańskim show zależały jednak od głosowania widzów. A ci nie zawiedli. Mamy finał!

Sara James po raz kolejny rzuciła na kolana miliony Amerykanów. Video półfinałowego występu Sary James bije rekordy popularności. Na samej platformie Youtube przez dobę zebrało ponad 1,5 mln odsłon. Porywające wykonanie utworu Eltona Johna pt. “Rocket Man” podbiło serca milionów słuchaczy na całym świecie, a co najważniejsze – przełożyło się na głosy widzów, dzięki którym 14-letnia Polka znalazła się w finale popularnego show.

To może być wstęp do wielkiej kariery supergwiazdy światowego formatu. “Twój talent, twój głos, twój wygląd – to wszystko jest wspaniałe. Jesteś po prostu wielką gwiazdą” – mówił po występie Sary jeden z członków jury. Rzeczywiście trudno wyobrazić sobie lepsze wykonanie nastrojowego utworu Eltona Jona:

Kto będzie rywalem Sary w finale amerykańskiej edycji “Mam talent”? Podczas finałowych odcinków, które zostaną wyemitowane w połowie września, urocza wokalistka zmierzy się z m.in. francuskim magikiem Nicolasem Ribsem. Kolejni finaliści zostaną wyłonieni w ciągu najbliższych tygodni.

 

Źródło: Stefczyk.info/na podst. TVP.info Autor:
Fot. Twitter/America's Got Talent

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij