Rozrywka

Sara James znowu zachwyca! Rewelacyjny występ Polki w półfinale “Mam talent”

Brawurowym wykonaniem piosenki “Lovely” Sara James rzuciła na kolana miliony Amerykanów oraz jury America’s Got Talent, czyli amerykańskiej wersji popularnego programu “Mam talent”. Dzisiejszej nocy odbył się kolejny etap show. Sara James nie zawiodła, wprawiając jurorów w zachwyt. Teraz wszystko w rękach publiczności. 

W półfinale amerykańskiej edycji telewizyjnego show 14-letnia Polka zdecydowała się wykonać utwór Eltona Jona pt. “Rocket Man”. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Jurorzy nie kryli wzruszenia, podkreślali też, że wokalistka ma niezwykłą intuicję. Mimo młodego wieku Sara potrafi wybrać utwór, który po prostu doskonale czuje, a do tego idealnie eksponuje jej niezwykły talent wokalny. “Jestem bardzo wzruszony, wiem, ile to dla ciebie znaczy. Wybór piosenki był po prostu genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał, jakby był twój” – stwierdził po występie jeden z jurorów. “Twój talent, twój głos, twój wygląd – to wszystko jest wspaniałe. Jesteś po prostu wielką gwiazdą” – wtórował inny członek jury. Rzeczywiście trudno wyobrazić sobie lepsze wykonanie nastrojowego utworu Eltona Jona:

O tym, czy Sara James znajdzie się w finale programu, zdecydują głosy widzów – publiczność ma 24 godziny, by oddać głos na swojego faworyta.

Choć Sara James od lata próbuje swoich sił w branży muzycznej, naprawdę głośno zrobiło się o niej kilka miesięcy temu po występie w przesłuchaniach do amerykańskiego “Mam talent”. Wówczas 14-letnia Polka podbiła serca słuchaczy wykonaniem piosenki “Lovely” z repertuaru Billie Eilish. Sara otrzymała tzw. “złoty przycisk”, który dał jej automatyczną przepustkę do kolejnego etapu konkursu (czyli właśnie półfinału).

 

Źródło: Stefczyk.info/na podst. TVP.info Autor:
Fot. Twitter/America's Got Talent

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij