Rozrywka

Polska aktorka pokazała pośladki pod kościołem. Ona nie ma wstydu?

Anna Mucha chciała wypromować w mediach społecznościowych swój nowy spektakl. Sposób promocji nie przypadł internautom do gustu, bowiem aktorka opublikowała w tym celu zdjęcie, na którym pokazała pośladki przed drzwiami kościoła.

Anna Mucha prowadzi wzmożoną aktywność w mediach społecznościowych. Mama dwójki dzieci niejednokrotnie publikowała odważne zdjęcia. Internauci zarzucali jej za to „wybijanie się” za pomocą ciała. Tym razem aktorka chciała „wybić” nie tylko siebie, ale również stworzony przez siebie spektakl.

Mucha opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym stoi przed kościołem eksponując swoje pośladki. Fotografie opatrzyła słowami: „a przy niedzieli trzeba zajrzeć do kościółka”.

Poniżej aktorka zareklamowała wyprodukowany przez siebie spektakl.

„Produkuję kolejny spektakl w gwiazdorskiej obsadzie, komedie, także jeśli ktoś chce zobaczyć więcej (lub boi się, ze tylko dupę mam do pokazania),  to zapraszam do teatrów w całej Polsce” – napisała.

Zdjęcie opublikowane przez Muchę podzieliło internautów. Niektórzy nie kryli oburzenia tym, że celebrytka pokazała swoje pośladki przed kościołem. Pod postem Muchy pojawiły się komentarze następującej treści: „Żenada”, „Co za prymityw!”.

„To już jest zbyt żałosne, żeby jeszcze coś dodać” – czytamy w innym komentarzu.

„Kolejna debilka. […] Jest obrzydliwa” – stwierdził jeden z internautów.

Obszerny komentarz do Instagramowego postu Muchy można przeczytać na internetowym blogu „Hussaryan”.

„Jest źle, kiedy sama nie potrafisz ocenić, co publikujesz. Ale to jeszcze pół biedy. Fajnie mieć kogoś w rodzinie, kto ze szczerej troski zapyta: Aniu, po co pokazujesz gołą dupę pod kościołem? Przecież jesteś aktorką? Jeśli masz talent to nie potrzebujesz nikogo obrażać dla atencji” – czytamy na facebookowej stronie bloga.

„Jest źle, kiedy nikt z rodziny tak Ci nie powie. Ale to jeszcze pół biedy. Fajnie mieć przyjaciół, którzy ze szczerej troski zapytają: Anka, na ciul dupe pod kościołem wypinasz? Jak Ci dziecko podrośnie to co mu powiesz? Przecież jesteś aktorką do kurki nędzy! Jest źle kiedy nikt z przyjaciół Ci tak nie powie. Ale to jeszcze pół biedy. Fajnie jak masz trzeźwą społeczność obserwujących. Wtedy nie ma bata, ktoś na pewno z troski zapyta: Goła dupa pod kościołem? Pod meczet se idź i cwaniakuj!” – napisano dalej.

„Ale jest naprawdę, naprawdę źle jeżeli zupełnie nikt z Twojego otoczenia nie zwraca Ci uwagi tylko przyklaskują, że ładna dupa. Wtedy to znak, że trzeba zmienić siedzibę centrum dowodzenia. Z dupy na mózg” – podsumowano.

Anna Mucha dała się poznać fanom z takich produkcji jak „Młode wilki”, „Pannie nikt”, „Chłopaki nie płaczą” czy „Pitbull. Nowe porządki”. Przez wiele lat wcielała się w rolę Magdy w serialu „M jak Miłość”.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Instagram/Facebook Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij