Publicystyka

Wideo z udziałem Bidena hitem sieci! Amerykański prezydent… zasnął podczas spotkania z izraelskim premierem?

Kilka dni temu Joe Biden odbył rozmowę z premierem Izraela Neftalim Bennettem, podczas którego obydwaj przywódcy skupili się na kwestii Iranu. Wideo z tego spotkania stało się hitem wśród internautów, a wszystko z powodu zachowania prezydenta USA, który zdaniem wielu osób… zasnął.

Ostatnie tygodnie nie są szczególnie łaskawe dla Joe Bidena. Amerykański lider musi mierzyć się z ogromną falą krytyki spowodowaną narastającym kryzysem w Afganistanie. Dodatkowo zaczęły się pojawiać informacje dotyczące niepokojących działań Iranu w zakresie polityki atomowej.

Z pewnością ostatni czas jest niezwykle męczący dla prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zdaniem wielu internautów wyraźnie widać po Demokracie to zmęczenie, które, ich zdaniem, miało mu się udzielić podczas spotkania z premierem Izraela, podczas którego omawiana była kwestia ruchów podejmowanych przez władze Iranu. Amerykanie są przekonani, iż ich przywódca najprawdopodobniej zasnął podczas rozmowy.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Tysol Autor: JD
Fot. PAP/EPA/Sarahbeth Maney / POOL

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij