Publicystyka

Spisek zakonnic doprowadził do zwycięstwa Andrzeja Dudy? Zaskakująca teoria Tuska

Donald Tusk podzielił się dość zaskakującą teorią ze swoimi sympatykami. Były premier twierdzi, że Andrzej Duda zwyciężył w ubiegłorocznych wyborach prezydenckich dzięki spiskowi sióstr zakonnych.

Obecny lider Platformy Obywatelskiej brał udział w Campus Polska, gdzie dzielił się ze zgromadzonymi swoimi przemyśleniami na temat obecnej sytuacji w Polsce. Nie brakowało przy tym kolejnych prób uderzania w obóz rządzący, który, jego zdaniem, nie przestrzega zasad demokracji.

Przykładem takiej postawy Zjednoczonej Prawicy mają być wybory, które w opinii Tuska były nieuczciwe. Były premier argumentował swoją tezę  zaangażowaniem Telewizji Polskiej w kampanie wyborczą, czy 100% poparciem dla Andrzeja Dudy w niektórych zamkniętych komisjach wyborczych. Jako przykład podał Domy Pomocy Społecznej prowadzonej przez siostry zakonne.

– Tajemnicze wyniki 100 procent frekwencji i 100 procent głosów na Andrzeja Dudę w obwodach zamkniętych prowadzonych przez zakonnice dla osób ciężko chorych. Bardzo ciekawy wynik, a różnica była minimalna – powiedział lider PO.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Rosyjska ambasada grozi Szwecji

0 0

Policja aresztowała syna znanej prawicowej polityk

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij