Publicystyka

“Przecież nie zapraszamy całego Afganistanu”. Hartwich znowu nawołuje do przyjęcia imigrantów, mocna odpowiedź internautów

Posłanka KO Iwona Hartwich po raz kolejny wezwała do przyjęcia do Polski nielegalnych imigrantów koczujących na Białorusi. Internauci odpowiedzieli jej w zdecydowany sposób.

Według informacji płynących od straży granicznej koczowisko nielegalnych imigrantów po białoruskiej stronie na wysokości Usnarza w ciągu ostatnich godzin znacznie się zmniejszyło. Obecnie przebywają w nim 24 osoby, w tym dwudziestu mężczyzn. Nie ma wśród nich ani jednego dziecka. Dzieci i większość kobiet zostały zabrane przez Białorusinów po interwencjach polskiej straży granicznej.

Hartwich, najwidoczniej przegapiwszy niedawną zmianę opozycyjnej narracji w wykonaniu Donalda Tuska, postanowiła po raz kolejny wezwać do ich wpuszczenia do kraju. „Trzeba natychmiast pomóc kilkunastu osobom. Przecież nie zapraszamy całego Afganistanu” – napisała na swoim Twitterze – „Ludzie koczujący na granicy NIE MOGĄ JEŚĆ TRAWY I PIĆ BRUDNEJ WODY. Tak trudno to zrozumieć?”.

Internauci byli dla niej bezlitośni

 

 

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij