Publicystyka

Aż ciężko w to uwierzyć. Sikorski wykorzystał dramat tysięcy ludzi w Afganistanie do uderzenia w Ordo Iuris i Radio Maryja

Trwa ogromny chaos w Afganistanie, gdzie upadł tamtejszy proamerykański rząd, a władzę powoli przejmują talibowie, którzy zdążyli opanować już stolicę tego kraju – Kabul. Tymczasem Radosław Sikorski postanowił wykorzystać tragiczne wydarzenia w azjatyckim państwie do… uderzenia w organizacje, za którymi nie przepada.

Sytuacja w Afganistanie dosłownie z godziny na godzinę się pogarsza. Z kraju zdążył już uciec prezydent Ashraf Ghani, który udał się do Tadżykistanu. Talibowie zaczynają zajmować coraz większe obszary, w tym także Kabul. To wywołało prawdziwą panikę wśród lokalnej społeczności, która próbuje uciec z kraju. W sieci pojawiły się nagrania z ogromnych korków, które paraliżują największe afgańskie miasta.

Z azjatyckiego państwa uciekają także przedstawiciele dyplomatyczni poszczególnych krajów, w tym amerykański oaz europejski personel. Amerykańskie media zdążyły porównać całą sytuację do niesławnej ucieczki z Sajgonu podczas upadku Wietnamu Południowego.

Jak na te wydarzenia zareagował Radosław Sikorski? Były szef MSZ w rządzie PO-PSL zamieścił wpis odnoszący się do tragicznych wydarzeń z Afganistanu. I wywołał ogromną kontrowersję, gdyż postanowił wykorzystać dramat tysięcy ludzi w tym kraju do… uderzenia w Ordo Iuris, Radio Maryja, a także lewaków.

Dlaczego nie słychać wybuchu Waszego entuzjazmu dla zwycięstwa pobożnych tradycjonalistów w Afganistanie, Ordo Iuris & Radio Maryja ? Talibowie postawią prawo boże ponad świeckim, wprowadzą tradycyjne wartości i spowodują, że cnoty niewieście będą pielęgnowane w domu i w kuchni – napisał europoseł – Lewakom i (ideologii) LGBT też kota pogonią. Koran dla gejów przewiduje pogrzebanie pod zburzoną ścianą.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Tysol Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Rosyjska ambasada grozi Szwecji

0 0

Policja aresztowała syna znanej prawicowej polityk

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij