Publicystyka

Poseł SLD nie spodobało się, że prezydent pożegnał arcybiskupa Hosera

Prezydent Andrzej Duda pożegnał na swoim Twitterze zmarłego wczoraj arcybiskupa Henryka Hosera. Nie spodobało się to poseł SLD Annie Marii Żukowskiej.

„Odejście Ks. Arcybiskupa Henryka Hosera do Domu Ojca to dla Polski i Kościoła duża strata. Będzie brakowało tego mądrego Kapłana o wielkiej wiedzy i sile ducha” – napisał na swoim Twitterze prezydent Duda – „Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie! RIP”.

Wpis prezydenta został udostępniony przez feministkę Annę Sikorę. „Twitter Andrzeja Dudy to tablica na informacje sportowe i nekrologi. Wspaniały prezydent. Nie zapomnimy go nigdy” – napisała.

Na jej wpis odpowiedziała Żukowska, której również nie spodobało się to, że prezydent oddał hołd zmarłemu kapłanowi. „Po skończeniu kadencji można by mu dać do prowadzenia ostatnią stronę w Fakcie: pogoda, sport i Ruchadła Leśne” – napisała – „Dałby radę”.

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij