Kraj

Policjantom zgłoszono, że na drodze leży niedźwiedź. Na miejscu czekała ich niespodzianka

Policjanci z Grójca (woj. mazowieckie) otrzymali niecodzienne zgłoszenie. Dzwoniący powiedział im, że na DK 50 leży niedźwiedź.

Rzecznik prasowa grójeckiej policji nadkom. Agnieszka Wójcik poinformowała, że jedno z ostatnich zgłoszeń jakie otrzymał z Centrum Powiadamiania Ratunkowego oficer dyżurny donosiło, że w miejscowości Witalówka, na pasie ruchu DK50 w kierunku Mszczonowa leży duże zwierzę. Zgłaszający podejrzewał, że to niedźwiedź.

Policjanci nie byli pewni, czy na terenie powiatu grójeckiego w ogóle żyją niedźwiedzie. Potraktowali jednak to zgłoszenie poważnie i na miejsce wysłano patrol. Na miejscu okazało się, że na pasie drogi leży nie niedźwiedź a… pluszowy miś.

Policjanci zabrali zabawkę na komendę. Była lekko uszkodzona, ale metka przy uchu świadczyła, że jest nowa. Jedna z policjantek zajmująca się problematyką nieletnich w czynie społecznym naprawiła rozerwane futerko. Policjanci szukają teraz właściciela lub właścicielki zgubionej zabawki.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Brytyjczycy boją się, że zabraknie ryb do fish and chips

0 0

“Łowca nastolatek” usłyszał wyrok

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij