Sport

Piękny gest Marii Andrejczyk! Wicemistrzyni olimpijska przekazała swój medal na aukcję, aby pomóc choremu Miłoszkowi

Maria Andrejczyk postanowiła wesprzeć zbiórkę dla małego Miłosza zmagającego się z ciężką wadą serca, którego czeka kosztowna operacja w USA. Wicemistrzyni olimpijska w tym celu postanowiła wystawić na licytację swój srebrny medal.

-Cześć kochani! Długo na tym nie myślałam, była to pierwsza zbiórka na jaką weszłam i wiedziałam, że jest to ta właściwa. Miłoszek, tak jak i nasz Antoś, ma poważną wadę serca, potrzebna jest operacja. Ma też wsparcie z góry od Kubusia- chłopca, który nie zdążył na czas, ale wspaniali ludzie zdecydowali się przekazać jego środki Miłoszkowi.  I w ten właśnie sposób ja również chcę pomóc.To dla niego wystawiam na licytacje swój srebrny medal Igrzysk Olimpijskich. Wspólnie z mamą Miłosza oraz moim managerem zastanawialiśmy się jak najsprawniej przeprowadzić zbiórkę. Licytacja będzie przebiegać tu- pod tym postem. Oferty przyjmować będę w wiadomości prywatnej (imię, nazwisko, numer telefonu oraz kwota, która zostanie zatwierdzona po mojej osobistej weryfikacji z licytującym).O wszelkich zmianach w wysokości podawanych kwot będę informować w komentarzach pod postem. Miłosz na operacje serduszka potrzebuje ponad 1,5 mln zł. Zebrana jest połowa- my celujemy w drugą- 700 000 zł. Licytacje rozpoczynam od kwoty 200 000 zł – czytamy w poście lekkoatletki.

Zbiórkę dla Miłoszka można wesprzeć TUTAJ. 

Źródło: Facebook Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij