Kraj

Niebywałe! Sikorski na wizji naubliżał Kukizowi, a skonsternowana Olejnik nie wiedziała co powiedzieć

Radosław Sikorski na antenie TVN24 skomentował wczorajsze głosowania w Sejmie. Europoseł Platformy Obywatelskiej nie ukrywał swojej złości względem Pawła Kukiza, a w pewnym momencie nie powstrzymał się nawet od wyzwisk pod jego adresem.

Paweł Kukiz po środowych obradach Sejmu stał się na moment wrogiem numer jeden totalnej opozycji. Wszystko z powodu głosowania ws. odroczenia posiedzenia na wrzesień, który początkowo lider Kukiz’15 poparł. Jednak po reasumpcji głosowania on oraz jego posłowie zmienili zdanie, co umożliwiło zajęcie się budzącej sprzeciw na opozycji nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, która ostatecznie została przyjęta.

Politycy Lewicy oraz Koalicji Obywatelskiej nie kryli swojej złości pod adresem byłego muzyka, którego zaczęli atakować w mediach społecznościowych. Najdalej posunął się jednak Radosław Sikorski, który na antenie TVN24 zaczął ubliżać politykowi. Ku zaskoczeniu prowadzącej Moniki Olejnik.

Paweł Kukiz jest albo kompletnym durniem, albo sprzedajną szmatą – powiedział były szef MSZ.

Dziennikarka nie kryła konsternacji i wyraźnie nie spodziewała się takiego zachowania ze strony swojego gościa, w związku z tym uznała, iż najlepiej będzie, jak przejdzie do następnego pytania.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Atak nożownika w szpitalu. Odwiedzający zaatakował pacjentkę

0 0

Odkryto nowy gigantyczny gatunek węża

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij